13 квітня 2021 р., вівторок
 
 
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
Новини Статті Соціоніка Крамниця Мотиватори Мольфар Українська традиція

Благодійна велопоїздка до дитячого будинку

Share/Bookmark
9 липня у гості до дітей з Києво-Святошинського районного ДБЗТ, що в м.Боярка, вирушила об’єднана команда учасників благодійного театру “Місто сонця” та велосипедистів клубу “Amigos”.

На кожному з велосипедів було проїхано по 20-30 км
На кожному з велосипедів було проїхано по 20-30 км
Програма передбачала знайомство з дітьми, розповідь про велоклуб та невиличкий пікнік! Програму ми не просто виконали, а й перевиконали! Але про все по порядку.

Перша група їхала машиною, на їх плечі лягла непроста задача – купити все смачненьке на обід. Друга група виїхала велосипедами і вже опівдні нас зустрічала ватага дітей біля дитбудинку.

Познайомившись з вихователями, ми почали разом з дітьми виносити з машини продукти та речі. Не всі діти кинулись нам на допомогу (дівчата, яких усього було троє, взагалі не виходили зі своїх кімнат майже годину), але поступово ми роззнайомились. Хлопці мили овочі, рубали дрова, приносили потрібний посуд, розставляли столи та стільці на вулиці.

В той же час Артем в актовому залі готувався до лекції – ноутбук, проектор, великий екран, розставлені стільці – і от вже діти слухають розповідь, яка була насиченою. З фотографіями – про наші покатеньки по Україні та за кордон, про безпеку самого велосипедиста. Діти слухали – хто уважно, хто не дуже, ставили запитання, приміряли по черзі шолом Артема…

І вже за годину компанія з дітей та дорослих з’явилась на майданчику біля дитбудинку, де ми вже готували плов. В очікуванні обіду дітлахи вирішили проїхатись велосипедами, керівництво було не в захваті від такої ідеї, хвилювались, щоб хлопці не поїхали за територію дитбудинку. Тому і домовились з хлопцями і дівчатами, що їздити вони будуть по території, дуже обережно і повільно… Так і було… хвилин п’ять! Після чого почались справжні перегони! “Амігоси” як могли допомагали – регулювали висоту, підкачували колеса. На кожному з велосипедів було проїхано по 20-30 км!

Обід з пловом був дуже смачним
Обід з пловом був дуже смачним
Поїздивши по колу майже з годину, діти прийшли до столу. Обід був дуже смачним – плов, мисливські сосиски, овочі, фрукти, солодощі. Обідали великою компанією – діти, велосипедисти, керівництво та волонтери з «Молодость неравнодушна», які також завітали у гості.

Після обіду, подякувавши та поприбивавши зі столу, хлопці та дівчата знову осідлали наших залізних коней.

Скориставшись нагодою, ми ближче познайомились та поспілкувались з волонтерами «Молодость неравнодушна», про яких ми (театр “Місто сонця”) неодноразово писали на нашому сайті та в “Газеті для добрих людей”. Пограли в баскетбол, “Твістер” та “Крокодила”, дітлахи інколи до нас прибігали, приймали участь в іграх, та знову їхали кататись!

Виходило це у них дуже добре! Навіть та дівчинка, яка спочатку боялась, розбила трохи коліно, вже за півгодини була схожа на справжню велогонщицю!

Не обійшлось і без цікавих запитань від дітей – в якому віці можна вступити в наш клуб, який вступний внесок та скільки коштує велосипед взагалі.

Майже о шостій вечора ми почали збиратись додому, і як би дітям не хотілось відпускати нас та віддавати велосипеди – все ж таки прийшлось розпрощатись, пообіцявши, що обов’язково приїдемо до них у вересні (а ще привеземо виставу театру “Місто сонця”!).

Дуже сподіваємось, що за допомогою спільноти Pride Kustoms Community та їхньої ініціативи "Нове життя старого велосипеда" у дітей з’явиться власний двоколісний транспорт!
Share/Bookmark