25 лютого 2020 р., вівторок
 
 
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
Новини Статті Соціоніка Крамниця Мотиватори Мольфар Українська традиція

Як реагувати на жіночі сльози?

Share/Bookmark
Жіночі сльози - це 99 відсотків води, трошки білка і щіпка солі. Чому цей склад так убивчо діє на чоловіків? Навіть у найсміливіших і мужніх представників сильної половини людства зрадницьки частішає пульс і пітніють долоні, коли вони бачать ридаючу особу дітородного віку.

Доросла людина може дозволити собі плакати тільки поруч з тим, кому по-справжньому довіряє
Доросла людина може дозволити собі плакати тільки поруч з тим, кому по-справжньому довіряє
Може, страх перед жіночими сльозами закладений у чоловіків генетично? А раптом за часів матріархату первісні дами розважали себе в нападах нудьги не шоколадом, а найбільш м'язистими одноплемінниками, рясно зрошуючи останніх сльозами під час їжі?

Як би там не було, є чоловіки, які всіма можливими способами намагаються запобігти появі зрадницького блиску на віях коханої. І у своїх намаганнях вони заходять часом занадто далеко. Наприклад, починають дути на палець своєї дівчини задовго до того, як вона його поріже, та забороняють дивитися «Титанік» частіше двох разів на день.

Є й інший тип чоловіків - вони сміються з жіночих сліз. І сміються тим голосніше, чим сильніше тих сліз бояться.

Однак є й ті, хто здатний сприймати жіночу емоційність без страху, але з щирим співпереживанням. І саме таким героям віддають жінки ключі від свого серця, машини і квартири, де гроші лежать...

Що робити, якщо жінка плаче. Пам'ятка чоловікам

1. Насамперед спробуйте з'ясувати, чия це плаче жінка. Якщо жінка чиясь, втішати її небезпечно. Якщо жінка нічия, візьміть її собі. Тепер, навіть якщо вона продовжить плакати, ви будете абсолютно спокійні - жінка, яка несподівано стала вашою, може плакати тільки від щастя!

2. Коли плаче ваша особиста жінка, ніколи не залишайте її одну. Щоб ніхто не подумав, ніби вона нічия. Будьте до неї максимально близькі і уважні. Не відходьте від неї занадто далеко і не випускайте її з поля зору - використовуйте бінокль.

3. Питання, які не можна ставити жінкам в сльозах: «Чого ти хочеш?», «Хто винен?», «Що робити?».

Відповідь на перше запитання боляче вдарить по гаманцю, а на два останніх - по самолюбству.

4. У відповідь на жіночі сльози не треба нікуди бігти. Не треба нікого рятувати. Не треба нікого карати. Обов'язково з`ясується, що рятувати і карати треба було зовсім навпаки.

5. Практика дарувати сумним жінкам подарунки - хибна. Запам'ятайте, - подарунки треба дарувати тільки веселим жінкам. Так виробляється корисний умовний рефлекс і установка на приємний характер.

6. Якщо ви дотримувалися всіх перерахованих вище правил, а жінка продовжує плакати, хоча поруч з нею ніхто не помер і навіть поки не збирається, то втішити її зможете тільки ви. Продемонструйте їй сумне, але зацікавлене обличчя. Для цього доведеться відкласти бінокль і підійти ближче.

7. Необов'язково прислухатися до того, що говорить ридаюча жінка. Головне - це зітхати в паузах і ласкаво обнімати між ними.

8. Фігурою вищого пілотажу буде вчасно пущена по неголеній щоці сльоза. У цей момент жінка забуває про власні неприємності і починає злякано втішати вас.

Що робити, якщо плаче чоловік? Пам'ятка жінкам

1. Намагайтеся бути тактовною. Зробіть вигляд, що не помітили стриманих чоловічих ридань.

2. Якщо ридання недостатньо стримані - поплескайте чоловіка по плечу, супроводжуючи це дійство словами «Ну, ну!»

3. Якщо чоловік продовжує плакати, перевірте його памперс і дайте груди.

А якщо серйозно, то доросла людина може дозволити собі плакати тільки поруч з тим, кому по-справжньому довіряє. І найкраще, що можна зробити для сумної людини - це посумувати разом з нею, не намагаючись втішити, не розповідаючи, як все навколо добре. Співпереживання часто вважають жіночої рисою, але насправді, щоб залишатися по-справжньому поруч з людиною, що випробовує складні почуття, потрібна велика мужність!
Share/Bookmark