29 листопада 2020 р., неділя
 
 
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
Новини Статті Соціоніка Крамниця Мотиватори Мольфар Українська традиція

Сім жіночих образів, що відштовхують чоловіків

29.10.2011 | © MISSUS.ru
Share/Bookmark
Жінки - істоти суперечливі і мінливі. Можемо бути якими тільки захочемо, орієнтуючись лише на свій настрій і бачення ситуації. Кожен обраний образ покликаний впливати на оточуючих людей, а точніше - чоловіків. Але от чи буде він притягувати або відштовхувати - вгадати складно. Є речі, які відштовхують всіх чоловіків без винятку.

Жіноча краса - страшна сила :)
Жіноча краса - страшна сила :)
Жінка покликана розбурхувати сексуальні фантазії чоловіків, надихати і спокушати. Але не всі жінки, при всьому бажанні, можуть підкорювати чоловіків, що їх оточують, або хоча б розташовувати до себе. Є декілька найпоширеніших помилок, які кидаються в очі сильній половині людства і геть відбивають бажання заводити будь-які стосунки з такою жінкою. Всі ці промахи можна поділити на сім категорій:

«Зовнішній вигляд - не головне...»

Дуже груба омана! Звичайно, чоловікам важливі розум, почуття гумору й інші людські якості жінок, але все це не прощає недбалого зовнішнього вигляду, особливо якщо це не разове явище, а постійний стан.

Брудний одяг, погане дихання, розмазаний макіяж, брудне волосся, а так само неголені ноги - все це геть вбиває будь-яке бажання з боку чоловіка. Доглянутий зовнішній вигляд - це така ж робота над собою, як і самоосвіта, підходити до неї треба не менш відповідально.

«Я не гідна...»

Чоловіки одразу помічають, якої думки про себе жінка. Невпевнена в собі, замкнута, пригнічена дівчина безнадійно втрачає всю сексуальність в очах чоловіків.

Навпаки, коли жінка всією своєю поведінкою демонструє впевненість і вдоволення собою, це є сигналом про її сексуальний потенціал. Невпевненість видають тьмяні очі з відстороненим поглядом, незграбне володіння власним тілом, пасивність у стосунках, схильність до скарг, плутана мова і нервовий смішок.

«Подивися на мене, - я сексапільна!»

Занадто велике зусилля стати привабливою для протилежної статі може викликати абсолютно зворотний ефект, ніж ви очікуєте. Награність, агресивність, занадто відвертий одяг в невідповідних ситуаціях - все це представляє собою яскраво виражену гру в «спокушання всього і вся». Дивлячись на таку гру, інтуїція підказує чоловікам, що тут щось не чисто: або дівчина не користується популярністю і намагається виправити стан речей «штурмом», або вона може попросити «винагороду» за продовження стосунків У будь-якому випадку це відлякує нормальних чоловіків, а притягує лише певний контингент не дуже приємних особистостей, вам це треба?

«Холодна зовні, пристрасна всередині»

Жінка може дуже прагнути бути сексуальною і привабливою, але її дії і поведінка говорять чоловікам про зворотне. Такі жінки можуть не брати участь у флірті, соромитися проявляти інтерес або навіть вести себе мужоподібним чином. Створюється враження що вона «холодна крижинка» без почуттів і симпатій, але ж це не так. Потрібно вчитися показувати свою прихильність і інтерес до чоловіків, щоб отримувати симпатію у відповідь.

Погані звички

Вони відлякують всіх, не тільки чоловіків. У наш час боротьби з курінням і алкоголем, багато чоловіків відмовилися від цих «шкідливостей». Їм неприємна жінка з сигаретою або така, що зловживає міцними спиртними напоями. До більш безневинних, але в той же час не менш відштовхуючих звичок, можна віднести постійне жування жуйки, обкушування нігтів, заламування рук, переминання з ноги на ногу й тому подібне. Позбавлення від шкідливих звичок не тільки зробить вас більш привабливою в очах оточуючих, але й поліпшить самопочуття.

Дуже багато всього...

Чоловіки називають таких жінок «Новорічні ялинки». На них багато косметики, біжутерії, дзвінких і клацаючих речей, а так само замислуваті зачіски і занадто важкий аромат парфумів. Все це нагромадження аксесуарів і косметики не дає можливості розгледіти саму жінку. Чоловікам подобається природність, - тільки лише злегка підкреслена, а не пригнічена.

Вульгарність поведінки

Відверта сексуальність - дуже потужна зброя в руках умілої жінки, і використовувати її потрібно потай. Якщо ж вона використовується нав'язливо, то починає відштовхувати. Відвертий одяг чоловік визнає, коли знає, що це вбрання виключно для спокушання його одного, а не для підкорення всіх оточуючих, залиште свої сексуальні вбрання для зустрічей наодинці. Так само флірт з кількома залицяльниками одночасно відіб'є бажання до подальшого спілкування.
Share/Bookmark