12 квітня 2021 р., понеділок
 
 
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
Новини Статті Соціоніка Крамниця Мотиватори Мольфар Українська традиція

7 ознак успішних компаній

Share/Bookmark
Звичайно, бізнес буває різний. І компанії бувають різні. Проте є певна кількість факторів, які роблять компанію фінансово успішною незалежно від її віку і позиції на ринку. Що це за чинники?

7 ознак успішних компаній
7 ознак успішних компаній
1. Успішні компанії працюють на великих ринках.

Або, принаймні - на перспективних і таких, що активно розвиваються. Хороший керівник завжди замислюється про потенціал та перспективи розвитку свого бізнесу. Крім того, на великому ринку завжди є можливість для маневру та коригування, якщо щось раптом піде не так.

2. Успішні компанії пропонують тільки унікальний і затребуваний товар.

Перед тим як вивести на ринок свій продукт / послугу, вони завжди аналізують ситуацію і визначають унікальність своєї пропозиції.

Ще жодна компанія не досягала успіху, просто пропонуючи те ж саме, що і всі інші. Це набагато знижує цінність такої пропозиції в очах клієнтів. Крім того, конкуренти не дадуть повісити високий цінник, тим самим обмежуючи прибуток.

3. Успішні компанії продають багато разів. Що таке повторні продажі? Ви продаєте клієнтові (іншому бізнесу) щось знову і знову.

Купуйте новий Mercedes - і приїдете до того ж дилера на сервіс. Візьміть кредит в банку - і будете користуватися його послугами багато років. Укладіть договір на надання Internet - і будете платити регулярно. Купуйте SIM-карту, і Ви - постійний клієнт компанії стільникового зв’язку. Ось звідки беруться великі гроші.

В цілому бізнес, в якому немає повторних продажів - це важка праця. Знайти клієнта, виробити кредит довіри, продати... знову знайти клієнта. Це дорогий, нестабільний і малоефективний вид бізнесу.

4. Успішні компанії постійно підвищують свою ефективність.

Що це означає? Вони економлять свій найголовніший ресурс - час. Вони витрачають час не на підтримку бізнесу, а на його розвиток. Саме розвиток бізнесу з часом принесе те, чого так жадає практично кожен його власник - вільний спосіб життя, можливість подорожувати. Бізнес, який залежить від вашої участі - це наймана праця.

6. Успішні компанії дійсно піклуються про якість обслуговування.

Жодна компанія не стане успішною, якщо буде зі зневагою ставитися до своїх клієнтів. Особливо це актуально для молодих компаній, які тільки завойовують своє місце під сонцем.

Напевно ви помітили одну цікаву особливість. Більшість клієнтів вважають за краще мати справу з дрібними і середніми компаніями. У великих же контролювати рівень обслуговування дуже важко. У них частіше грубіянять. Повільніше вирішують питання. Рідше прислухаються до інтересів клієнтів.

День, коли компанія порахувала себе надто важливою і дозволила собі знехтувати інтересами вдасних клієнтів, стає точкою відліку її падіння у фінансову яму. Крім того, рівень обслуговування клієнтів - одне з найголовніших умов наявності повторних продажів. Пам’ятаєте?

7. Успішні компанії піклуються про свою репутацію.

Сьогодні, в еру доступного Інтернету і соціальних мереж, нехтування цим пунктом легко знищить ваш бізнес. Досвід співпраці з вашою компанією, а особливо - негативний, легко і швидко пошириться всюди і тим самим вб’є ваші продажі.

Що й казати, вже існують і користуються заслуженою популярністю компанії, які займаються очищенням репутації в Інтернеті.

Звичайно, це не повний список ознак успішних компаній. Їх набагато більше. Але саме ці якості рано чи пізно приведуть компанію до успіху, саме ці якості дозволять залишити позаду всіх конкурентів. І якщо ви думаєте почати або придбати власний бізнес - прийміть їх до уваги. І хай вам щастить!
Share/Bookmark